O FIRMIE

Krótka historia

BUDMATER Sp z o.o. jest wynikiem ponad dwudziestoletniego doświadczenia na rynku materiałów budowlanych. Z dumą przedstawiamy firmę rodzinną, której założycielem i prezesem jest Dariusz Urbaś.

O nas - o firmie BUDMATER

Wraz z małżonką i córką rozkręciliśmy biznes, który ani na moment nie zwalnia, rozwija się i zdobywa coraz szerszy krąg odbiorców. Specjalizujemy się w produkcji, projektowaniu i dostarczaniu stropów, ale chętnie pomożemy na każdym etapie budowy: od stawiania fundamentów i szalunków, poprzez nadproża, kominy i wentylację. Cieszy nas, gdy nasi klienci wybierają u nas odpowiedni strop do swojego projektu. Niewątpliwie pomożemy w materiałach prefabrykowanych, takich jak schody, balkony czy nawet szyb windowy.

Co nas wyróżnia?

Pomyślisz – na rynku jest wielu dostawców – dlaczego akurat wybrać BUDMATER? Chętnie Cię poznamy, lubimy pracować z ludźmi i dla ludzi. Jeżeli nie jesteś pewien jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia popartego dyplomami i licznymi certyfikatami.

Nasza załoga przeprowadzi Cię w sposób jasny i sprawny przez cały proces doradczy, decyzyjny i konstrukcyjny. Projekt tworzymy zgodnie z wymaganiami klientów, a towar dowozimy na czas, wcześniej ustalonych i zaakceptowanych przez obie strony warunkach. Chętnie pomożemy w koordynacji dostaw wielu prefabrykatów i stropów. Dysponujemy całą gamą produktów, dzięki czemu rzetelnie podpowiadamy, który wybór jest najlepszy dla danego przypadku.

karta dużej rodziny

Wspieramy również jako Firma Rodzinna Kartę Dużej Rodziny. Jeśli masz taką Kartę powiedz nam o tym przy zapytaniu

Jesteśmy rzetelni

Z dumą również możemy się pochwalić, że należymy do programu Rzetelna Firma, który jest prowadzony pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Dzięki niemu możemy udowodnić, że nie mamy kłopotów z płatnościami. Kliknij i zobacz nasz certyfikat potwierdzający rzetelność i terminowość Naszej firmy.

O nas - o firmie BUDMATER
O nas - o firmie BUDMATER

Jesteśmy szybcy

Możemy również pochwalić się otrzymaniem tytułu Geparda Firm 2022. Nasza Firma została wytypowana spośród prawie 100 tysięcy firm przez Instytutu Europejskiego Biznesu, który prowadzi ten konkurs od 2006 roku. Uzyskanie tego tytułu jest dowodem, że rozwijamy się w sposób dynamiczny – wszystko po to, abyśmy mogli sprostać wymaganiom Naszych Klientów!