O FIRMIE

Krótka historia

BUDMATER Sp z o.o. jest wynikiem ponad dwudziestoletniego doświadczenia na rynku materiałów budowlanych. Z dumą przedstawiamy firmę rodzinną, której założycielem i prezesem jest Dariusz Urbaś.

O nas - o firmie BUDMATER

Wraz z małżonką i córką rozkręciliśmy biznes, który ani na moment nie zwalnia, rozwija się i zdobywa coraz szerszy krąg odbiorców. Specjalizujemy się w produkcji, projektowaniu i dostarczaniu stropów, ale chętnie pomożemy na każdym etapie budowy: od stawiania fundamentów i szalunków, poprzez nadproża, kominy i wentylację. Cieszy nas, gdy nasi klienci wybierają u nas odpowiedni strop do swojego projektu. Niewątpliwie pomożemy w materiałach prefabrykowanych, takich jak schody, balkony czy nawet szyb windowy.

Co nas wyróżnia?

Pomyślisz – na rynku jest wielu dostawców – dlaczego akurat wybrać BUDMATER? Chętnie Cię poznamy, lubimy pracować z ludźmi i dla ludzi. Jeżeli nie jesteś pewien jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia popartego dyplomami i licznymi certyfikatami.

Nasza załoga przeprowadzi Cię w sposób jasny i sprawny przez cały proces doradczy, decyzyjny i konstrukcyjny. Projekt tworzymy zgodnie z wymaganiami klientów, a towar dowozimy na czas, wcześniej ustalonych i zaakceptowanych przez obie strony warunkach. Chętnie pomożemy w koordynacji dostaw wielu prefabrykatów i stropów. Dysponujemy całą gamą produktów, dzięki czemu rzetelnie podpowiadamy, który wybór jest najlepszy dla danego przypadku.

Wspieramy również jako Firma Rodzinna Kartę Dużej Rodziny. Jeśli masz taką Kartę powiedz nam o tym przy zapytaniu

karta dużej rodziny

ŚWIETNA ORGANIZACJA

Każdy członek naszego zespołu jest fachowcem w swojej dziedzinie, dzięki temu gwarantujemy odpowiednią jakość na każdym etapie współpracy. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy, a nie tworzyć nowe.

DARADZAMY

Rozpoczynając współpracę z nami możesz być pewny, że zaoferujemy Ci tą samą jakość wiedzy i doświadczenia, jak każdemu. Możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo w optymalnym wyborze materiału.

DOSTAWA NA CZAS

Jeśli to tylko możliwe, staramy się dotrzymać wszelkich terminów i zobowiązań względem naszych klientów. Wiemy jak bardzo istotne są terminy w branży budowlanej, więc zależy nam na tym, aby je realizować.

SYNCHRONIZACJA DOSTAW

Dzięki doświadczeniu znamy odpowiednią kolejność dostaw różnych materiałów i prefabrykatów. Wiemy również, który jest bardziej wymagający przed dostawą, dzięki czemu potrafimy synchronizować ze sobą dostawy.

JESTEŚMY SZCZERZY

Jeśli naszym zdaniem coś się nie będzie opłacało pod względem ekonomicznym, informujemy o tym naszych klientów. Również jeśli nie jesteśmy czegoś w stanie zrobić, albo gdy nastąpią jakieś komplikacje.

JESTEŚMY PRACOWICI

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego nieustannie pracujemy na nie. Nie raz staniemy na głowie, aby osiągnąć cel i spełnić oczekiwania klientów, dlatego wykonujemy dużo z pozoru niewidocznej pracy.

Tak się z Nami współpracuje

Pan Dariusz Urbaś jest autoryzowanym sprzedawcą stropu RECTOR. Brał aktywny udział w szkoleniach z zakresu stosowania systemów RECTOBETON oraz RECTOLIGHT.
Potwierdzamy, że posiada bardzo dobrą znajomość naszych systemów. Wyróżnia się też dużą dbałością o jakość obsługi oraz wyjątkową skutecznością w sprzedaży

Krzysztof ZabójRECTOR Polska Sp. z o.o. - Dyrektor handlowy

Jest mi bardzo miło stwierdzić, że rozpoczęcie z Państwem współpracy to była dobra decyzja. Dostarczone płyty były wykonane należycie oraz starannie. Mam nadzieję, że przy dalszej współpracy standard ten zostanie zachowany.

Komunikacja z Państwa przedstawicielem również jest na wysokim poziomie.

Władysław Serwacińskieurodomy.pl

Chciałem bardzo podziękować za szybkie i sprawne załatwienie sprawy.
Dostarczony przez Państwa strop spełnia w 100% moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony z przebiegu całego procesu – od pierwszego kontaktu, poprzez wstępną wycenę, projekt końcowy aż po dostarczenie gotowego produktu. Wszystko bardzo profesjonalnie i w całości po mojej myśli.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Sławek Pasternakklient indywidualny

Hurtownia Trio-Complex z siedzibą w Straduni, dziękuje przedsiębiorstwu BUDMATER za miłą obsługę, profesjonalne doradztwo oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z przyjemnością będziemy ją kontynuować.

Polecamy przedsiębiorstwo BUDMATER przyszłym zleceniodawcą.

Waldemar OperskalskiHurtownia TRIO-COMPLEX

Darek to człowiek biznesu pełen pasji i energii do działania poparty wieloletnim doświadczeniem.

Posiada dużą wiedzę w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa.

Marcin GłąbDomDlaKazdego.pl

….Pan Urbaś stał się liderem w propagowaniu systemowych rozwiązań opartych na markowych produktach Ytong, Silka i Multipor.
…XELLA Polska rekomenduje Pana Dariusz Urbaś jako solidnego, fachowego i skutecznego Partnera w biznesie budowlanym.

Wojciech ŁasutXELLA Polska Sp. z o.o. - Dyrektor Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Tak o Nas mówią

Dariusz jest świetnym i innowacyjnym leaderem. Gdy szło niekoniecznie najlepiej, miał odwagę sięgnąć bo trudno dostępną TOC i na tej bazie podjąć tytaniczny wysiłek ratowania własnego biznesu. Poznałem go jako człowieka zdeterminowanego, otwartego na zmianę i nastawionego na sukces.

Dzięki naszej współpracy poznał wiele elementów TOC i stał się jej wielkim fanem. Na bazie tych doświadczeń dziś jest wziętym wykładowcą i mentorem dla przedsiębiorców w opałach, których wspiera swoim nietuzinkowym doświadczeniem oraz determinacją.

Gorąco polecam Darka, jako człowieka, jako partnera biznesowego, jako leadera!

Paweł SchmidtTOC.org.pl

W czasach kiedy wszyscy niemalże na siłę uczą innych „jak odnieść sukces” On pokaże Ci co i jak robić, żeby nie popełnić kardynalnych błędów. Bo to czego NIE robisz jest dużo ważniejsze niż to co robisz. Ponieważ Darek swoje przeżył mówi i uczy z doświadczenia – kolejna różnica pomiędzy nim a wyszczekanymi teoretykami o perłowych uśmiechach.

Co więcej, jest jednym z najlepszych sprzedawców jakich znam i bez cienia wątpliwości jest najlepszym fachowcem od „ustawiania” struktury sprzedaży w firmach. Jest przykładem na to, że „sprzedaż leczy wszystko” i pozwala podnieść się z kolan nawet w najbardziej niekorzystnych okolicznościach. A najlepsze jest to, że możesz z tego skorzystać – o ile chcesz słuchać i coś w swoim życiu zmienić.

Bo Darek wie co mówi i robi

Rafal MazurZenJaskiniowca.pl

Darek zdobył ogromne doświadczenie w prowadzonym przez siebie biznesie. Doświadczenie, które sprawiło, że nie tylko zbudował własny biznes, ale też skutecznie pomaga w tym innym. Skutecznie uczy jak wprowadzać zmiany w strukturach sprzedażowych firm. Brzmi górnolotnie, ale często potrzeba czegoś więcej niż tylko prostego szkolenia z zamykania transakcji.

W tym ważnym aspekcie działania firmy Darek jest nieocenionym wsparciem

Andrzej BurzyńskiAndrzejBurzynski.pl

Darek jest moim mentorem w projekcie Early Warning. Dziękuję losowi, że to akurat z nim mogę pracować.

Jego doświadczenie, podejście i energia sprawiły, że realizuję swoje biznesowe plany. Darek świetnie sprawdza się w roli mentora, potrafi słuchać i wyłapywać to czego nie widzi się, gdy jest się osadzonym w danej sprawie. Jego umiejętność słuchania połączona z doświadczeniem sprawia, że daje wskazówki, które są „w punkt”.

Dzięki zaufaniu, które we mnie wzbudził, wdrażam to co sugeruje. Każdemu życzę takiej współpracy, a Darka gorąco polecam :)

Katarzyna Koźlińska #WatahaObecnych

Dariusz Urbaś – NIEZŁOMNY Przedsiębiorca! Fantastyczny MENTOR i autentyczny przykład jak można się nie poddać jak jest bardzo trudno.

Katarzyna Gierczak GrupińskaCEO Fundacja Firmy Rodzinne

Ponadprzeciętne zaangażowanie, zawsze skory do pomocy, cenię Darka za połączenie profesjonalizmu i bezpretensjonalnego podejścia do życia.

Okazja do współpracy z Darkiem jest fantastycznym doświadczeniem.

Victoria Iwanowska, MBACEO - eventy, wyjazdy B2B

Współpracujemy między innymi z takimi producentami