O FIRMIE

Krótka historia

BUDMATER Sp z o.o. jest wynikiem ponad dwudziestoletniego doświadczenia na rynku materiałów budowlanych. Z dumą przedstawiamy firmę rodzinną, której założycielem i prezesem jest Dariusz Urbaś.

O nas - o firmie BUDMATER

Wraz z małżonką i córką rozkręciliśmy biznes, który ani na moment nie zwalnia, rozwija się i zdobywa coraz szerszy krąg odbiorców. Specjalizujemy się w produkcji, projektowaniu i dostarczaniu stropów, ale chętnie pomożemy na każdym etapie budowy: od stawiania fundamentów i szalunków, poprzez nadproża, kominy i wentylację. Cieszy nas, gdy nasi klienci wybierają u nas odpowiedni strop do swojego projektu. Niewątpliwie pomożemy w materiałach prefabrykowanych, takich jak schody, balkony czy nawet szyb windowy.

Co nas wyróżnia?

Pomyślisz – na rynku jest wielu dostawców – dlaczego akurat wybrać BUDMATER? Chętnie Cię poznamy, lubimy pracować z ludźmi i dla ludzi. Jeżeli nie jesteś pewien jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia popartego dyplomami i licznymi certyfikatami.

Nasza załoga przeprowadzi Cię w sposób jasny i sprawny przez cały proces doradczy, decyzyjny i konstrukcyjny. Projekt tworzymy zgodnie z wymaganiami klientów, a towar dowozimy na czas, wcześniej ustalonych i zaakceptowanych przez obie strony warunkach. Chętnie pomożemy w koordynacji dostaw wielu prefabrykatów i stropów. Dysponujemy całą gamą produktów, dzięki czemu rzetelnie podpowiadamy, który wybór jest najlepszy dla danego przypadku.

karta dużej rodziny

Wspieramy również jako Firma Rodzinna Kartę Dużej Rodziny. Jeśli masz taką Kartę powiedz nam o tym przy zapytaniu

Jesteśmy rzetelni

Z dumą również możemy się pochwalić, że należymy do programu Rzetelna Firma, który jest prowadzony pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Dzięki niemu możemy udowodnić, że nie mamy kłopotów z płatnościami. Kliknij i zobacz nasz certyfikat potwierdzający rzetelność i terminowość Naszej firmy.

O nas - o firmie BUDMATER

ŚWIETNA ORGANIZACJA

Każdy członek naszego zespołu jest fachowcem w swojej dziedzinie, dzięki temu gwarantujemy odpowiednią jakość na każdym etapie współpracy. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy, a nie tworzyć nowe.

DARADZAMY

Rozpoczynając współpracę z nami możesz być pewny, że zaoferujemy Ci tą samą jakość wiedzy i doświadczenia, jak każdemu. Możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo w optymalnym wyborze materiału.

DOSTAWA NA CZAS

Jeśli to tylko możliwe, staramy się dotrzymać wszelkich terminów i zobowiązań względem naszych klientów. Wiemy jak bardzo istotne są terminy w branży budowlanej, więc zależy nam na tym, aby je realizować.

SYNCHRONIZACJA DOSTAW

Dzięki doświadczeniu znamy odpowiednią kolejność dostaw różnych materiałów i prefabrykatów. Wiemy również, który jest bardziej wymagający przed dostawą, dzięki czemu potrafimy synchronizować ze sobą dostawy.

JESTEŚMY SZCZERZY

Jeśli naszym zdaniem coś się nie będzie opłacało pod względem ekonomicznym, informujemy o tym naszych klientów. Również jeśli nie jesteśmy czegoś w stanie zrobić, albo gdy nastąpią jakieś komplikacje.

JESTEŚMY PRACOWICI

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego nieustannie pracujemy na nie. Nie raz staniemy na głowie, aby osiągnąć cel i spełnić oczekiwania klientów, dlatego wykonujemy dużo z pozoru niewidocznej pracy.

Tak się z Nami współpracuje

Pan Dariusz Urbaś jest autoryzowanym sprzedawcą stropu RECTOR. Brał aktywny udział w szkoleniach z zakresu stosowania systemów RECTOBETON oraz RECTOLIGHT.
Potwierdzamy, że posiada bardzo dobrą znajomość naszych systemów. Wyróżnia się też dużą dbałością o jakość obsługi oraz wyjątkową skutecznością w sprzedaży

Krzysztof ZabójRECTOR Polska Sp. z o.o. - Dyrektor handlowy

Jest mi bardzo miło stwierdzić, że rozpoczęcie z Państwem współpracy to była dobra decyzja. Dostarczone płyty były wykonane należycie oraz starannie. Mam nadzieję, że przy dalszej współpracy standard ten zostanie zachowany.

Komunikacja z Państwa przedstawicielem również jest na wysokim poziomie.

Władysław Serwacińskieurodomy.pl

Chciałem bardzo podziękować za szybkie i sprawne załatwienie sprawy.
Dostarczony przez Państwa strop spełnia w 100% moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony z przebiegu całego procesu – od pierwszego kontaktu, poprzez wstępną wycenę, projekt końcowy aż po dostarczenie gotowego produktu. Wszystko bardzo profesjonalnie i w całości po mojej myśli.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Sławek Pasternakklient indywidualny

Hurtownia Trio-Complex z siedzibą w Straduni, dziękuje przedsiębiorstwu BUDMATER za miłą obsługę, profesjonalne doradztwo oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z przyjemnością będziemy ją kontynuować.

Polecamy przedsiębiorstwo BUDMATER przyszłym zleceniodawcą.

Waldemar OperskalskiHurtownia TRIO-COMPLEX

Darek to człowiek biznesu pełen pasji i energii do działania poparty wieloletnim doświadczeniem.

Posiada dużą wiedzę w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa.

Marcin GłąbDomDlaKazdego.pl

….Pan Urbaś stał się liderem w propagowaniu systemowych rozwiązań opartych na markowych produktach Ytong, Silka i Multipor.
…XELLA Polska rekomenduje Pana Dariusz Urbaś jako solidnego, fachowego i skutecznego Partnera w biznesie budowlanym.

Wojciech ŁasutXELLA Polska Sp. z o.o. - Dyrektor Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Tak o Nas mówią

Dariusz jest świetnym i innowacyjnym leaderem. Gdy szło niekoniecznie najlepiej, miał odwagę sięgnąć bo trudno dostępną TOC i na tej bazie podjąć tytaniczny wysiłek ratowania własnego biznesu. Poznałem go jako człowieka zdeterminowanego, otwartego na zmianę i nastawionego na sukces.

Dzięki naszej współpracy poznał wiele elementów TOC i stał się jej wielkim fanem. Na bazie tych doświadczeń dziś jest wziętym wykładowcą i mentorem dla przedsiębiorców w opałach, których wspiera swoim nietuzinkowym doświadczeniem oraz determinacją.

Gorąco polecam Darka, jako człowieka, jako partnera biznesowego, jako leadera!

Paweł SchmidtTOC.org.pl

W czasach kiedy wszyscy niemalże na siłę uczą innych „jak odnieść sukces” On pokaże Ci co i jak robić, żeby nie popełnić kardynalnych błędów. Bo to czego NIE robisz jest dużo ważniejsze niż to co robisz. Ponieważ Darek swoje przeżył mówi i uczy z doświadczenia – kolejna różnica pomiędzy nim a wyszczekanymi teoretykami o perłowych uśmiechach.

Co więcej, jest jednym z najlepszych sprzedawców jakich znam i bez cienia wątpliwości jest najlepszym fachowcem od „ustawiania” struktury sprzedaży w firmach. Jest przykładem na to, że „sprzedaż leczy wszystko” i pozwala podnieść się z kolan nawet w najbardziej niekorzystnych okolicznościach. A najlepsze jest to, że możesz z tego skorzystać – o ile chcesz słuchać i coś w swoim życiu zmienić.

Bo Darek wie co mówi i robi

Rafal MazurZenJaskiniowca.pl

Darek zdobył ogromne doświadczenie w prowadzonym przez siebie biznesie. Doświadczenie, które sprawiło, że nie tylko zbudował własny biznes, ale też skutecznie pomaga w tym innym. Skutecznie uczy jak wprowadzać zmiany w strukturach sprzedażowych firm. Brzmi górnolotnie, ale często potrzeba czegoś więcej niż tylko prostego szkolenia z zamykania transakcji.

W tym ważnym aspekcie działania firmy Darek jest nieocenionym wsparciem

Andrzej BurzyńskiAndrzejBurzynski.pl

Darek jest moim mentorem w projekcie Early Warning. Dziękuję losowi, że to akurat z nim mogę pracować.

Jego doświadczenie, podejście i energia sprawiły, że realizuję swoje biznesowe plany. Darek świetnie sprawdza się w roli mentora, potrafi słuchać i wyłapywać to czego nie widzi się, gdy jest się osadzonym w danej sprawie. Jego umiejętność słuchania połączona z doświadczeniem sprawia, że daje wskazówki, które są „w punkt”.

Dzięki zaufaniu, które we mnie wzbudził, wdrażam to co sugeruje. Każdemu życzę takiej współpracy, a Darka gorąco polecam :)

Katarzyna Koźlińska #WatahaObecnych

Dariusz Urbaś – NIEZŁOMNY Przedsiębiorca! Fantastyczny MENTOR i autentyczny przykład jak można się nie poddać jak jest bardzo trudno.

Katarzyna Gierczak GrupińskaCEO Fundacja Firmy Rodzinne

Ponadprzeciętne zaangażowanie, zawsze skory do pomocy, cenię Darka za połączenie profesjonalizmu i bezpretensjonalnego podejścia do życia.

Okazja do współpracy z Darkiem jest fantastycznym doświadczeniem.

Victoria Iwanowska, MBACEO - eventy, wyjazdy B2B

Współpracujemy między innymi z takimi producentami