O FIRMIE

Krótka historia

BUDMATER Sp z o.o. jest wynikiem ponad dwudziestoletniego doświadczenia na rynku materiałów budowlanych. Z dumą przedstawiamy firmę rodzinną, której założycielem, prezesem i poniekąd ojcem jest Dariusz Urbaś.

Wraz z małżonką i córką rozkręciliśmy biznes, który ani na moment nie zwalnia, rozwija się i zdobywa coraz szerszy krąg odbiorców. Specjalizujemy się w produkcji, projektowaniu i dostarczaniu stropów, ale chętnie pomożemy na każdym etapie budowy: od stawiania bloków fundamentowych i szalunków, poprzez nadproża, kominy i wentylację. Cieszy nas, gdy nasi klienci wybierają u nas prefabrykowane schody, balkony, wieńcząc solidnym stropem (chyba, że trzeba zbudować kolejne piętro – nie ma problemu!).

Co nas wyróżnia?

Pomyślisz – na rynku jest wielu dostawców – dlaczego akurat wybrać BUDMATER? Chętnie Cię poznamy, lubimy pracować z ludźmi i dla ludzi. Jeżeli nie jesteś pewien jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia popartego dyplomami i licznymi certyfikatami.

Nasza załoga przeprowadzi Cię w sposób jasny i sprawny przez cały proces doradczy, decyzyjny i konstrukcyjny. Towar dowozimy na czas na klarownych, wcześniej ustalonych i zaakceptowanych przez obie strony warunkach.

ŚWIETNA ORGANIZACJA

Każdy członek naszego zespołu jest fachowcem w swojej dziedzinie dzięki temu gwarantujemy odpowiednia jakość na każdym etapie współpracy. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy, a nie tworzyć nowe.

DARADZAMY

Dla nas nie jesteś ani za duży, ani za mały. Rozpoczynając współpracę z nami możesz być pewny, że zaoferujemy Ci tą samą jakość wiedzy i doświadczenia, który oferujemy dużym firmom. Jeśli nie masz pewności, który strop wybrać możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo w jego optymalnym wyborze.

GRAMY FAIR

nie oszukujemy, ale tez nie dajemy się oszukać, więc jeżeli taki jest Twój zamiar, to nie ten adres ;)

JESTEŚMY TEAMEM

lubimy się i szanujemy, wspólnie pracujemy na Twoje zadowolenie – każdy w swoim czasie

NIE MAMY OGRANICZEŃ

a jeżeli takie się pojawią: identyfikujemy je i skutecznie nimi zarządzamy, tak, by sprawy skutecznie były realizowane (nasza ekipa ukończyła kurs TOC DNA)

NIE MAMY PROBLEMÓW

dla nas nie ma problemów – są kwestie do rozwiązania

SZUKAMY WIN-WIN

szukamy rozwiązań WIN-WIN, czyli wilk syty i owca cała (albo baran zjedzony) – wszyscy wygrywają

W RODZINIE SIŁA

razem dobrze wychodzimy nie tylko na zdjęciach

%name O nas   o firmie BUDMATER

Dariusz URBAŚ

CEO & DORADCA

Odpowiadam za to, byśmy wspólnie określili nasze najlepsze możliwe warunki współpracy

%name O nas   o firmie BUDMATER

Radka URBAŚ

PROJEKTY & UMOWY

Odpowiadam za to, byśmy podpisali uczciwą umowę i szczęśliwie zakończyli proces projektowania

%name O nas   o firmie BUDMATER

Hanna URBAŚ

OFERTY & LOGISTYKA

Przygotowuje oferty oraz dbam o to, aby wszystko dojechało zgodnie z tym, jak się umówiliśmy

Współpracujemy między innymi z takimi producentami