Obsługa inwestycji budowlanych

Specjalnością naszej firmy jest obsługa inwestycji budowlanych zwłaszcza deweloperskich. Najlepiej sprawdzamy się przy obsłudze klientów wymagających opiekę i zaangażowanie w zakresie doboru, projektowania, produkcji oraz dostawie stropów, schodów i balkonów prefabrykowanych.

Posiadamy doświadczony i zaangażowany zespół projektowy i doradczy. Pracujemy systemowo dbając o to, by nasi klienci otrzymywali to, na co się umówiliśmy

obsługa inwestycji budowlanych

Obsługa inwestycji budowlanych – niektóre opinie

Poniżej chcieliśmy Państwu pokazać wybrane opinie jakie otrzymaliśmy od niektórych z naszych klientów. Pełna lista opinii znajduje się przy naszej wizytówce w google

Jest mi bardzo miło stwierdzić, że rozpoczęcie z Państwem współpracy to była dobra decyzja. Dostarczone płyty były wykonane należycie oraz starannie. Mam nadzieję, że przy dalszej współpracy standard ten zostanie zachowany.

Komunikacja z Państwa przedstawicielem również jest na wysokim poziomie.

Władysław Serwacińskieurodomy.pl

Chciałem bardzo podziękować za szybkie i sprawne załatwienie sprawy.
Dostarczony przez Państwa strop spełnia w 100% moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony z przebiegu całego procesu – od pierwszego kontaktu, poprzez wstępną wycenę, projekt końcowy aż po dostarczenie gotowego produktu. Wszystko bardzo profesjonalnie i w całości po mojej myśli.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Sławek Pasternakklient indywidualny

Pan Dariusz Urbaś jest autoryzowanym sprzedawcą stropu RECTOR. Brał aktywny udział w szkoleniach z zakresu stosowania systemów RECTOBETON oraz RECTOLIGHT.
Potwierdzamy, że posiada bardzo dobrą znajomość naszych systemów. Wyróżnia się też dużą dbałością o jakość obsługi oraz wyjątkową skutecznością w sprzedaży

Krzysztof ZabójRECTOR Polska Sp. z o.o. - Dyrektor handlowy

Hurtownia Trio-Complex z siedzibą w Straduni, dziękuje przedsiębiorstwu BUDMATER za miłą obsługę, profesjonalne doradztwo oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z przyjemnością będziemy ją kontynuować.

Polecamy przedsiębiorstwo BUDMATER przyszłym zleceniodawcą.

Waldemar OperskalskiHurtownia TRIO-COMPLEX

Darek to człowiek biznesu pełen pasji i energii do działania poparty wieloletnim doświadczeniem.

Posiada dużą wiedzę w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa.

Marcin GłąbDomDlaKazdego.pl

….Pan Urbaś stał się liderem w propagowaniu systemowych rozwiązań opartych na markowych produktach. XELLA Polska rekomenduje Pana Dariusz Urbaś jako solidnego, fachowego i skutecznego Partnera w biznesie budowlanym.

Wojciech ŁasutXELLA Polska Sp. z o.o. - Dyrektor Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Polecam prefabrykaty z BUDMATER. Obsługa jest profesjonalna i przyjazna dla klienta, począwszy od oferty, poprzez uzgodnienia dokumentacji wykonawczej, aż do realizacji zamówienia. Dziękuję tą drogą za dobrą współpracę.

Henryk ŻokBUDOPAP Sp. z o.o. - Prezes Zarządu

Zaskakująca szybka realizacja zamówienia i dostawa, super kontakt ze sprzedawcą, bardzo polecam. MARCO-BUD Łódź

Dagna KaliMARCO-BUD Łódź