Osiedle Carpatia – Etap II

Drugi etap Osiedla Carpatia w Rzeszowie obejmuje realizację nowoczesnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego A2 z usługami na parterze i podziemnym garażem.

Opis Projektu

Projekt zakłada budowę budynku A2 na Osiedlu Carpatia, oferującego 160 lokali mieszkalnych i 6 lokali usługowych na parterze. Budynek będzie posiadał również podziemny garaż, co zwiększy komfort mieszkańców.

Główny Projektant

K+Architekci Sp. z o.o. (PB+PW) są odpowiedzialni za projekt architektoniczny, zapewniający funkcjonalność i estetykę nowego budynku.

Rola Firmy BUDMATER w Projekcie

Dostarczamy prefabrykowane betonowe i żelbetowe elementy konstrukcyjne, między innymi schody prefabrykowane, co przyczynia się do efektywności i przyspieszenia procesu budowlanego.

Postęp Realizacji

Rozpoczęcie prac miało miejsce w III kwartale 2022 roku. Obecnie trwa wykonywanie stanu surowego budynku, z planowanym zakończeniem do sierpnia 2024 roku. Odbiory inwestycji przewidziane są na kwiecień 2025 roku.

Znaczenie dla Społeczności

Rozbudowa osiedla Carpatia odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne mieszkania w Rzeszowie, zwiększając ofertę mieszkaniową i przyczyniając się do rozwoju lokalnej społeczności.

Parametry Techniczne

  • Powierzchnia całkowita: 11000 m²
  • Powierzchnia użytkowa: 8500 m²
  • Powierzchnia zabudowy: 600 m²
  • Kubatura: 48118 m³
  • Ilość kondygnacji: 18 nadziemnych, 1 podziemna

Podsumowanie

Osiedle Carpatia w Rzeszowie dynamicznie się rozwija, oferując nowoczesne i funkcjonalne mieszkania. Gwarantujemy wysoką jakość realizacji projektu, zapewniając trwałość i bezpieczeństwo nowego budynku. Inwestycja ta stanowi ważny krok w rozwoju infrastruktury mieszkaniowej miasta.